Výrobný pracovník

VM Building Solutions Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
v skúšobnej dobe od 790€ / mesačne brutto s možnosťou rastu + príplatky podľa zákonníka práce + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobe svetového dodávateľa pre stavebný priemysel s dlhodobou tradíciou
- práca najmä na jednu zmenu, vhodná pre ženy i mužov aj bez predošlých skúseností
- po zaškolení obsluha strojov a zariadení, manipulácia s materiálom, vizuálna kontrola hotových výrobkov a/alebo spájkovanie (nie pásová výroba)

- náplň práce a mzdové ohodnotenie sa upravuje podľa zručností zamestnanca

- práca v úspešnej, stabilnej a dynamickej spoločnosti na TPP
- ročné odmeny podľa pracovných výsledkov a výsledkov spoločnosti
- stravné lístky (3,80€)
- príspevok na dopravu mimo mesta
- príplatky za prácu nadčas počas týždňa a víkendov
- príspevok do Doplnkového dôchodkového sporenia
- profesný rozvoj
- odborné školenia podľa profesných potrieb zamestnanca
- priateľský kolektív
- práca v čistom prostredí
- zamestnanecké oblečenie
- dobrá dopravná dostupnosť do práce

Informácie o výberovom konaní

- pracovný pomer na dobu určitú
- pracovná doba je od 6:00 do 14:30; prípadne poobedna zmena

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 45 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- chuť učiť sa a pracovať
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- tímový duch
- v prípade vyšších objednávok ochota pracovať na dve zmeny
- skúsenosti vo výrobe - výhodou

Sme súčasťou nadnárodnej spoločnosti, zaoberajúcej sa výrobou a spracovaním najmä neželezných kovov. Pre výrobný závod s približne 50 ľuďmi so sídlom v Bratislave, ktorý vyrába systémy pre opláštenie a odvodňovanie budov najmä zo zinkových plechov a zvitkov, hľadáme zamestnanca na pozíciu. Spoločnosť je súčasťou skupiny Fedrus International a v rámci obchodnej jednotky VM Building Solutions vyrába najmä výrobky zo zinku VMZINC®. VM Building Solutions so sídlom v Paríži celosvetovo zamestnáva 900 ľudí a šíri svoje produkty zo šiestich európskych závodov pomocou predajných tímov na štyroch kontinentoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Gogoľova 18
85202 Bratislava

Kontakt

ID: 3115603   Dátum zverejnenia: 20.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v skúšobnej dobe od 790€ / mesačne brutto s možnosťou rastu + príplatky podľa zákonníka práce + ročné odmeny