Reagujte bez životopisu

Účtovník

Vlastivedné múzeum v Považskej Bystrici

Miesto práce
Slovenských partizánov, Považská Bystrica
Termín nástupu
01.05.2024
839,5 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je určená podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov vo verejnom záujme. K základnej zložke prislúcha aj osobné ohodnotenie v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexne zabezpečuje účtovnícku agendu, agendu správy majetku, vedie pokladnicu múzea, zabezpečuje výber vstupného a predaj podľa platného cenníka, vykonáva bezhotovostný a hotovostný platobný styk.

Miesto výkonu práce v centre mesta, 5 dní dovolenky nad rámec zákona, flexibilná pracovná doba, mesačný príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie ( ak PP trvá viac ako 6 mesiacov), ZMS karta - bezplatné vstupné do múzeí v rmci Zväzu múzeí Slovenska.

Zasielajte žiadosť o prijatie do zamestnania, štruktúrovaný profesijný životopis a je potrebné udeliť súhlas so spracúvaním osobných údajov. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

iSPIN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, pozitívny vzťah k ekonomickým a administratívnym činnostiam, komunikatívnosť, pozitívny vzťah ku kultúre, práca s verejnosťou i so znevýhodnenými skupinami.

Múzeum.

Kontakt

Kontaktná osoba: Radka Kovalíková
Tel.: +421901918947
E-mail: poslať životopis
ID: 4809381  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 839,5 EUR/mesiac