Kaderník & kaderníčka Salón Vlas Mejker

VlasMejker s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 71, Prešov, Prešovský kraj
Termín nástupu
Možný ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Pevná zložka + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o klientov salónu Vlas Mejker
- Poskytovanie všetkých kaderníckych služieb spojených s úpravou vláskov naších klientov
- Odborná, poradenská a predajnná činnosť profesionálnej vlasovej kozmetiky SCHWARZKOPF PRO
- Objednávanie a jednoduchý servis o klietov s ponukou studených/teplých nápojov
- Zodpovednosť za chod salóna a prácu s podkladňou

- Odborné vzdelávanie a školenia
- Bezplatný coloring svojích vláskov
- Zvýhodnená cena na nákup kozmetiky
- Príjemné pracovné prostredie

Nezabudnite nám prosím poslať svoj životopis, najlepšie s fotkou, v ktorom nájdeme informácie o Vás.
Ak ste náhodou práve skončili školu a nemáte ešte veľa skúseností nevadí, dôležite je , že chcete a my vám potom poskytneme potrebnú podporu a priestor na rast.
Ak sa vám naša ponuka páči budeme radi ak sa nám ozvete, aby sme sa s vami mohli čo najskôr stretnúť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Kaderník, Kaderníčka

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mladý, pracovitý a usmievavý človek je pre nás ten správny.
Hľadáme niekoho s chuťou pracovať v tomto odvetví, starať sa tak o vlásky naších klientov.
Človeka, ktorý sleduje nové trendy a berie si z nich nové poznatky.
Hľadáme Teba ak si zodpovedný a komunikáciu s novými ľuďmi máš v malíčku.

Kadernícky salón Vlas Mejker sa už tretím rokom v Prešove stará o vlásky svojích klientov, ktorým denne plní ich náročné priania.
Industriálne ladený priestranný interiér ponúka dostatočný komfort na oddych pri dobrej kávičke pomedzi jednotlivé kadernícke úkony.
Od vzniku salónu si doň našlo cestu veľa spokojných klientov, čo zaväzuje k zodpovednej a kvalitnej práci aj vďaka vlasovej kozmetike SCHWARZKOPF PROFESSIONAL.

Portfolio: Facebook & Instagram

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Kadernícky salón Vlas Mejker
71
08001 Prešov
ID: 2677948   Dátum zverejnenia: 17.7.2017