Kaderník & kaderníčka Salón Vlas Mejker

VlasMejker s.r.o.

Hlavná 71, Prešov, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Možný ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Pevná zložka + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o klientov v salóne Vlas Mejker
- Poskytovanievšetkýchkaderníckychslužieb spojených s úpravou vláskov naších klientov (Pánske a dámske strihy, coloristika a účesy)
- Odborná,poradenskáapredajnnáčinnosť profesionálnej vlasovej kozmetiky SCHWARZKOPF PRO
- Objednávanieajednoduchýservisoklientov s ponukou studených/teplých nápojov
- Zodpovednosť za chod salóna a prácu s podkladňou

- Odborné vzdelávanie a školenia
- Bezplatný coloring svojích vláskov
- Zvýhodnená cena na nákup kozmetiky Schwarzkopf Professional
- Odmeny a bonusy - napr. príspevok na outfit, vianočný bonus
- Príjemné pracovné prostredie
- Skvelý kolektív

Ak ste náhodou práve skončili školu a nemáte ešte veľa skúseností NEVADÍ, dôležite je , že chcete a my vám radi poskytneme potrebnú podporu a priestor na rast a prax.
Nezabudnite nám prosím poslať svoj životopis, najlepšie s fotkou, v ktorom nájdeme informácie o Vás.
Ak sa vám naša ponuka páči budeme radi ak sa nám ozvete, aby sme sa s vami mohli čo najskôr stretnúť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Kaderník, Kaderníčka

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme niekoho s chuťou pracovať v beauty odvetví a starať sa tak o vlásky naších klientov.
Mladý, pracovitý a usmievavý človek je pre nás ten správny.
Človek, ktorý sleduje nové trendy a berie si z nich nové poznatky.
Hľadáme práve Teba ak si zodpovedný, poctivý, pracovitý a komunikáciu s novými klientmi zvládneš na jednotku.

Sme kadernícky salón Vlas Mejker, ktorý sa už tretí rok v Prešove stará o vlásky svojích klientov a ktorým denne plníme ich náročné priania.
Industriálne ladený priestranný interiér ponúka dostatočný komfort na oddych pri dobrej kávičke pomedzi jednotlivé kadernícke úkony naších kaderníkov.
Od vzniku salónu si k nám našlo cestu veľa spokojných klientov, čo nás zaväzuje k zodpovednej a kvalitnej práci, ktorú môžeme vykonávať a rozvíjať aj vďaka profesionálnej kozmetike SCHWARZKOPF PROFESSIONAL, ktorej sme jedným z TOP partnerov.

Naše portfolio a nás samotných si môžete pozrieť na sociálnych sieťach: Facebook & Instagram, kde pravidelne uverejňujeme naše práce či fotky z prostredia kaderníctva.

Tešíme sa na Vás

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Vlas Mejker Hairdresser
71
08001 Prešov
ID: 2677948   Dátum zverejnenia: 7.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Pevná zložka + variabilná zložka