4 EUR/hod.

Čašníčka

Vladimír Šimko

Miesto práce
Motorest Formula, Kováčová
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, príprava rajóna na akcie, práca s registračnou pokladňou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,00 EUR

Zvýhodnené stravovanie, pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

Informácie o výberovom konaní

Životopis poprosím zasielať - [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, diskrétnosť, asertivita, tímová práca

Motorest Formula sa nachádza v kúpeľnej obci KOVÁČOVÁ, na križovatke ciest č.66 a 1/69 (Bystrická 729/26) , len 2 km západne od Zvolena. K motorestu je možný výjazd a zjazd hneď z diaľnice R1 z Bratislavy aj z Banskej Bystrice. V blízkosti sa nachádza autobusová zastávka - autobusy z Banskej Bystrice , Zvolena a blízkeho okolia

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vladimír ŠIMKO
Ľ.Štúra 162/12
96237 Kováčová

Kontakt

ID: 3781919   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,00 EUR