Asistentka predaja šperkov Bory Mall

Vladimír Obuch

Miesto práce
Bory Mall, Lamač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
5,- eur/h brig., pri trvalom PP 750-900 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj kvalitných strieborných šperkov v reprezentatívnom boutique-stánku v Bory Mall, odborné kvalifikované poradenstvo, starostlivosť o zákazníka a predajňu. Vhodné pre študentky ako dlhodobá brigáda alebo pre uchádzačky na tvalý pracovný pomer, ktoré radi pracujú samostatne.

ak vieš predávať, čaká ťa nadpriemerné platové ohodnotenie, príjemná práca aj kolegyne plus zamestnanecké zľavy. ak nie si orientovaná na zákazníka a na predaj, nepotrebujeme ťa!

Informácie o výberovom konaní

oslovení budú iba vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

predovšetkým veľmi príjemný prístup k zákazníkovi, vzťah k móde a šperkom, poriadkumilovnosť a zodpovednosť, časová flexibilita

LOTSI - najväčší veľkoobchodný predajca strieborných a zlatých šperkov pre SR a ČR, sieť 10 maloobchodných prevádzok (Aupark, Avion, VIVO!, Eurovea, Bory, Nivy...). 25-ročné pôsobenie na trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3362205  Dátum zverejnenia: 9.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,- eur/h brig., pri trvalom PP 750-900 netto