Stolár - nábytkár

Vladimír Hanus - RV Interiér Výroba nábytku

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 5,70€/h -7,00€/h + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatne vyrábať nábytkárske komponenty podľa predloženej výkresovej
dokumentácie
- montovanie vyrobených komponentov u konečného zákazníka

- Osobné ohodnotenie
- Presné výplatné termíny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolárstvo - nábytkárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, zručnosť, flexibilita, schopnosť čítať z výkresovej dokumentácie, komunikatívnosť

RV Interiér je firma zaoberajúca sa výrobou nábytku so sídlom v Žiline, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1999. Firma sa zaoberá komplexnou výrobou atypického nábytku pre objekty určené na bývanie, rekreáciu alebo administratívne účely.
Sme schopní obsiahnuť všetky odborné činnosti spojených s realizáciou v akomkoľvek variante (zamerania, projektové práce, výroba, montáž, interiér na kľúč, rekonštrukcie).
ID: 3447466  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 5,70€/h -7,00€/h + osobné ohodnotenie