Regionálny projektový manažér pre VKÚ Harmanec s.r.o.

VKÚ Harmanec, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 8 000 EUR/mesiac1500 - 8000 je to práca na živnosť a záleží len na výkone

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najznámejší výrobca turistických máp na Slovensku - VKÚ Harmanec, hľadá tých najšikovnejších, aby sa pridali k nám a pomohli nám túto značku dostať na pulty, medzi turistov, do všetkých turisticky zaujímavých miest.

Pozrite si video zo stretnutia Projektových manažérov - https://www.youtube.com/watch?v=WR1_FNRSZ9I a z našej Letnej firemnej akcie - https://www.youtube.com/watch?v=cY5P6dlY1E8.

Vašou úlohou ako Regionálneho projektového manažéra bude - práca na projekte konkrétnej turistickej mapy. Denne pôjdete do terénu a okrem samotnej aktualizácie, dáte priestor tým najzaujímavejším prevádzkam v oblasti hotelierstva a stravovania, aby sa zviditeľnili.
Chceme, aby tieto mapy poskytli tie najaktuálnejšie informácie, ktoré turisti môžu potrebovať. Preto Vaša práca je jednou z najdôležitejších. Budete sa spolupodieľať na tvorbe, aktualizácií mapovej časti ako aj na obsahovej tvorbe časti informačnej. Čo to znamená? Nie, nie je to práca značkára, ani práca osamote v prírode. Je to práca medzi ľuďmi, práca so starostami miest a obcí, s predstaviteľmi firiem, ktoré žijú turizmom. Oni vedia, ktoré chodníky sa používajú, ktoré lanovky fungujú, aj ktoré dáta sú už dávno zastaralé. Poznajú svoj kraj a Vy sa to od nich dozviete. Popri tom im však ponúknete aj exkluzívne miesto priamo v najaktuálnejšej turistickej mape na trhu - hneď v niekoľko tisíc kusových nákladoch. Táto práca je prácou pre šikovných obchodníkov.
Dostanete možnosť pracovať aj s inými produktmi ako sú knihy leteckých fotografií, či ručne maľované mapy, ktoré vydáva firma CBS spol,s.r.o. Čo majú tieto dve firmy spoločné? majiteľa a všetkých výrobných a administratívnych zamestnancov. Čiže stanete sa súčasťou tímu vyše 90tich spolupracovníkov.

Náš tím sa skladá z 15 obchodníkov, ponúkame prácu už len 2 najlepším. Pokiaľ si veríte, chcete pracovať v teréne, máte živnostenský list a vlastné auto, ak milujete prírodu, alebo vo Vás slová VKÚ vyvolávajú spomienky, úsmev, radosť - tak sa prihláste ešte dnes! Výber nenecháme na náhodu. Sme úspešní a chceme medzi seba len podobne zmýšľajúcich ľudí. Buďte pripravení na niekoľko výberových kôl a tvrdú konkurenciu. Nerobíme kompromisy. Vieme, koho hľadáme.

- tradičný, žiadaný a populárny produkt
- profesionálne zaškolenie, s ktorým Vaša cena na trhu práce stúpne niekoľkonásobne
- pravidelné školenia, teambuildingy, celofiremné letné akcie
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- zázemie stabilnej spoločnosti
- vízia, nové produkty a neustále zlepšovanie procesov a produktov
- tím profesionálov, odborníkov a milovníkov svojej práce

Pokiaľ poznáte VKÚ a chcete pracovať pre legendu, zároveň spĺňate požiadavky, ktoré sú uvedené vyššie, tak neváhajte a ozvite sa. Toto je možno najlepšia príležitosť, ako si zmeniť život.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, turizmus

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborná schopnosť komunikovať
Chuť učiť sa novým veciam
Vôľa cestovať
Nadšenie pre produkt
Spoločenský prístup,láska k ľuďom, k Slovensku
Vodičský preukaz a vlastné auto
Živnostenský list
Viera v seba samého

Najznámejším vydavateľom máp na Slovensku a v Čechách bol od roku 1948 Vojenský kartografický ústav, VKÚ v Harmanci. Podnik patril do pôsobnosti ministerstva obrany a väčšinu produkcie dodával armáde. Po páde socializmu sa stal akciovou spoločnosťou a jeho klientmi sa stali väčšinou turisti a školy. Jeho hlavnou činnosťou zostala výroba a tlač máp.
Po rokoch sa podnik dostal do ekonomickej krízy. Od 26.10.2016 sme sa ako vydavateľstvo CBS stali majiteľmi kartografickej časti podniku VKÚ a.s. a ochrannej známky VKÚ pre mapy. Založili sme dcérsku spoločnosť VKÚ Harmanec, s.r.o., ktorá nadväzuje na činnosti Vojenského kartografického ústavu, ako aj spoločnosti VKÚ a.s. Sme hrdí, že môžeme znovuobnoviť túto legendárnu značku a postupne aktualizovať všetky dosiaľ vydané mapy. Viac na http://www.vku-mapy.sk/

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2849618  Dátum zverejnenia: 9.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac