Čašník/čka

VK-SOK staveb. a obch. kontraktor

Miesto práce
Pružina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiacmesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie, obsluhovanie registračnej pokladne.

- práca v peknom prostredí Penziónu pod Strážovom v Pružine
- skvelý tím spolupracovníkov
- možnosť ubytovania
- vzdelávanie a osobný rast

Informácie o výberovom konaní

kontaktná osoba p. Pesničáková: 0948 454 924

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- ochota a chuť pracovať
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť a kreatívnosť
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka vítaná

Sme stavebno obchodná firma, ktorá pôsobí na trhu už 30 rokov. Na svojom konte máme veľa zrealizovaných stavieb pre významné spoločnosti ale aj pre bežných zákazníkov. Naša činnosť je zameraná na výstavbu občianskych stavieb, priemyselných stavieb, stavieb rodinných domov na kľúč, inžinierskych stavieb, bytových úprav a iných drobných stavebných prác. Zákazníkom ponúkame grafické návrhy stavieb, exteriérov a interiérov, či už pri rekonštrukciách a renováciách pre našich stálych zákazníkov, ale aj pri individuálnych, nových zákazkách. Nemalou súčasťou našej firmy je stolárska dielňa, kde vyrábame nábytok na mieru ako aj iné nábytkárske, či stolárske výrobky a práce, vrátane grafických návrhov. Taktiež máme predajňu nábytku a bytových doplnkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2704325  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac