Prevádzkový pracovník - VIZUAL Reklamná agentúra Košice (Vhodné pre absolventov)

VIZUAL s.r.o.

Miesto práce
Toryská 3, 040 11 Košice - mestská časť Západ
Termín nástupu
01.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
625 EUR/mesiac + prepitné a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny a technický zdatný?

Ak bezproblémov zvládneš:
+ Komunikovať so zákazníkmi
+ Prijímať a evidovať objednávky
+ Vhodne reprezentovať spoločnosť
+ Vypracovať cenové ponuky (po zaškolení)
+ Pracovať v tíme ale aj samostatne
+ Pracovať s počítačom na pokročilej úrovni
+ Obsluhovať rôzne tlačové zariadenia (po zaškolení)
+ Obsluhovať registračnú pokladňu (po zaškolení)
+ Pracovať s hotovosťou
+ Dodržiavať stanovené termíny a pracovné postupy

Tak hľadáme práve teba.
Pošli nám svoj životopis na [email protected] a budeme ťa kontaktovať.

+ Výhodné finančné ohodnotenie základná zložka
+ Prepitné
+ Odmeny
+ Prestávka na obed 60 min.
+ Stravné lístky
+ Zamestnanecké zľavy
+ Príjemné pracovné prostredie
+ Občerstvenie na pracovisku (voda, káva, čaj ...)
+ Firemné školenia
+ Získanie praktických skúseností a odborných vedomostí
+ Zábavná a kreatívna činnosť
+ Práca v mladom dynamickom tíme

Z dôvodu čerpania príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta je táto pracovná ponuka určná hlavne uchádzačom, ktorí doteraz nikdy nemali pravidelne platené zamestnanie (teda zamestnanie, ktoré trvalo viac ako šesť po sebe nasledujúcich mesiacov):
- uchádzačom mladším ako 25 rokov vedeným v evidencii uchádzačov o zamestnanie úradom práce najmenej 3 mesiace, alebo
- uchádzačom mladším ako 29 rokov vedeným v evidencii uchádzačov o zamestnanie úradom práce najmenej 6 mesiacov.

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky zašli nám svoj životopis s prilženou profilovou fotografiou na [email protected] a budeme ťa kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.2.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

+ Výborné komunikačné schopnosti
+ Kultivovaný písomný prejav
+ Tímová práca
+ Analyzovanie a riešenie problémov
+ Ochota učiť sa a pracovať na sebe
+ Technická zdatnosť
+ Ovládanie grafických programov (výhodou)
+ Spoľahlivosť
+ Zodpovednosť
+ Samostatnosť

Hlavnou činnosťou spoločnosti Vizual s.r.o. je poskytovanie komplexných reklamných služieb. Pri poskytovaní všetkých služieb kladieme vždy vysoký dôraz na kvalitu, originalitu a osobný prístup. Pre našich klientov zabezpečujeme kompletný reklamný servis najmä v oblastiach:
- GraphicDesign (Tvorba grafických návrhov)
- WebDesign (Tvorba internetových stránok)
- CorporateDesign (Tvorba firemnej identity)
- SignMaking (Výroba reklamy)
- CopyCentrum (Reprografické služby)
- Print (Tlač)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Toryská 3
040 11 Košice

Kontakt

ID: 3585764   Dátum zverejnenia: 24.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   625 EUR/mesiac + prepitné a odmeny