Senior Sales Manager SK

VIVnetworks.com s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/měsíc2000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VIVnetworks.com je #1 v Affiliate marketingu v CZ a SK s medzinárodnou pôsobnosťou až v 27 krajinách na svete.

VIVnetworks.com je exkluzívnym operátorom najväčšej affiliate siete na svete CJ by Conversant (cj.com) v CEE regióne, je špičkou medzi affiliate technológiami na svete.

Hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu SENIOR SALES MANAGER SLOVENSKO, ktorí nám pomôžu rozvíjať slovenský trh a starať sa o zákazníkov na Slovensku.

Ak chcete skúsiť prudko sa rozvíjajúci odbor on-line marketingu (výkonnostný online marketing), spojte sa s nami. Využívame najmodernejšie technológie a máme viac než 500+ klientov v ČR, SK v Európe a USA. Hľadáme kolegov, ktorí majú chuť pracovať, kreatívne sa rozvíjať, využiť svoje skúsenosti a kontakty v obchode.

Jedná sa o B2B business, ktorý má svoje špecifiká. Máme 10 rokov skúseností, sme ale otvorení novým možnostiam ako zvýšiť náš podiel na trhu.

Čo bude náplňou Vašej práce:

  • yhľadávanie nových obchodných príležitostí na slovenskom trhu
  • akvizícia nových klientov a partnerov - predovšetkým e-shopy a mediálne domy
  • starostlivosť o existujúcich klientov
  • pravidelný reporting vedeniu spoločnosti
  • príprava ponúk a zmlúv v slovenčine, prípadne v angličtine

Koho hľadáme:

  • kolegu, ktorý má kladný vzťah k predaju (e-commerce a technológie sú výhodou, ale nie podmienkou)
  • človeka, ktorý má kontakty na úrovni obchodných a marketingových riaditeľov alebo vedúcich e-shopov
  • obchodníka, ktorý sa nebojí nových výziev, chce skutočne pracovať, je organizačne schopný, dôsledný, dokáže dodržať dohodnuté termíny
  • obchodníka, ktorý vie dotiahnuť obchodný prípad od prvého kontaktu až po podpis zmluvy
  • človeka, ktorý má aktívny prístup k riešeniu problémov, orientáciu na výsledok a multitasking
  • človeka, ktorý je dôsledný a doťahuje veci až do konca

Čo ponúkame:

  • rozmanitú prácu s motivujúcim finančným ohodnotením za získaných klientov a úspešné akvizície bez horného limitu vyplácaného bonusu
  • príležitosť dlhodobo rozvíjať obchod v našich perspektívnych online spoločnostiach
  • možnosť predávať technológie a služby, na ktoré môžete byť hrdý a ktoré dávajú klientom zmysel
  • možnosť podieľať sa na obchodnej a marketingovej stratégii pre tuzemský aj zahraničný trh
  • prácu, v ktorej nehrozí rutina
  • partnerský prístup a podpora vedenia spoločnosti

Ak ste obchodníkom telom aj dušou a nebojíte sa výziev, zašlite nám svoje CV.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3784293  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 000 EUR/měsíc2000 EUR/měsíc