Reagujte bez životopisu

Koordinátor realizácie kontraktu (Slovensko)

Vivenge Sp. z o.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
560 EUR/mesiacForma spolupráce dohodou (pracovná zmluva alebo akákoľvek iná forma spolupráce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vivenge je poľským renomovaným výrobcom interiérového vybavenia a vizuálnej identity obchodných sietí v Poľsku, Francúzsku a Škandinávii. Uznávaná spoločnosť má viac ako 22 rokov praxe a špecializuje sa vo výrobe nábytkového vybavenia a reklamného označenia pre palivový, bankový, potravinársky a odevný priemysel.

V súvislosti s uzavretím zmluvy s medzinárodnou sieťou čerpacích staníc na výrobu nábytkového vybavenia hľadáme:

Koordinátora realizácie kontraktu (Slovensko)

Náplň práce:
- Koordinačné stretnutia s klientom pred začatím remodelingu čerpacej stanice
- Inventúry interiéru čerpacích staníc
- Realizácia zákazky
- Dozor počas inštalácie
- Konečná kontrola a podpísanie protokolu prevzatia prác

Okrem týchto záväzkov bude náplňou práce kandidáta taktiež stála spolupráca s investičným manažérom klienta, plánovanie realizácie kontraktu a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov.

Očakávania:
- Plynulá slovenčina
- Uvítame znalosť poľského jazyka
- Prax na obdobnej pozícii
- Organizačné schopnosti a základné technické znalosti

Ponúkame:
- Forma spolupráce dohodou (pracovná zmluva alebo akákoľvek iná forma spolupráce)
- Práca v spoločnosti so stabilnou pozíciou na poľskom a zahraničnom trhu
- Príjemné pracovné prostredie, ktoré poskytuje uspokojenie
- Flexibilita práce

CV prosím posielať na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3857967  Dátum zverejnenia: 28.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 560 EUR/mesiac