Vodič motorového vozidla

VIVE, s.r.o.

Miesto práce
Levice, Levice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR + 20 % odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

denný rozvoz piva, alko, nealko napojov v okrese Levice a okolí

- nové autá RENAULT, IVECO, celková hmotnosť od 4,5 t do 12 t
- príspevok na stravu
- zaškolenie

Ak spĺňate podmienky na uvedenú pozíciu a náplň práce Vás zaujala, pošlite nám Váš životopis na uvedený e-mail. Zároveň priložte aj referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov. V životopise prosím uveďte telefonický kontakt na Vás, ak budete zodpovedať našim požiadavkám, radi Vás pozveme na osobný pohovor.
Pozn: Ak Vás v čase platnosti výberového konania nebudeme kontaktovať, do užšieho výberu ste neboli vybratí. Ďakujeme za porozumenie.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti VIVE, s.r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 ZZ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

príjemne vystupovanie
trpezlivosť
spoľahlivosť
vodičský preukaz skupiny C
zodpovednosť
flexibilita

Stabilná dynamická spoločnosť poskytujúca outsoursové služby v oblasti potravinárstva a dopravy

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3333611  Dátum zverejnenia: 10.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR + 20 % odmeny