Reagujte bez životopisu

Rádiologický technik

Vivamed s.r.o.

Miesto práce
Jána Hollého 14, Prešov
Termín nástupu
01.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiaczákladná mzda - nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva odborné špecializované činnosti – špeciálne rádionuklidové vyšetrenia pacientov po aplikácii rádiofarmák v odbore nukleárna medicína.
• Denne zabezpečuje pracovisko k prevádzke, obsluhuje prístrojovú techniku, sleduje stav pacienta počas celej doby rádionuklidového vyšetrenia.
• Vykonáva administratívne práce spojené s vyšetrením pacienta.
• Zabezpečuje archiváciu databáz obsluhovaného vyšetrovacieho zariadenia.
• Vytvára a upravuje akvizičné dáta na technickom zariadení - gammakamera.
• Pripravuje podklady lekárom pre odborné spracovanie, t.j. prenos dát s kontrolou úspešnosti, nastavenie akvizičných štúdií.
• Zabezpečuje montáže a demontáže generátorov a ich expedíciu s evidenciou dodacích listov.
• zabezpečuje optimálny chod gamakamery, kontrolu homogenity a nastavenie korekčnej matrice.
• Zabezpečuje servis pri poruche prístrojového vybavenia systémov.
• Asistuje podľa potreby pri aplikácii rádiofarmák.

príplatok za rizikové prostredie, odmeny
príspevok na stravovanie
príjemný kolektív
dovolenka navyše

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie a proklientský prístup
Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
Samostatnosť, flexibilita a snaha vzdelávať sa
Počítačové znalosti – medicínsky software, email, internet

súkromné zdravotnícke zariadenie - pracovisko nukleárnej medicíny

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4066418  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac