1 000 - 1 300 EUR

Manažér a ekonomický riaditeľ zdravotníckeho zariadenia

Vivamed s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
1.7.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manažérske a ekonomické riadenie spoločnosti :
tvorba stratégie rozvoja spoločnosti, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, príprava podnikateľských plánov
plánovanie činnosti spoločnosti, príprava a obhajoba ročných finančných plánov
operatívne riadenie spoločnosti za účelom dosiahnutia stanovených cieľov:
sledovanie, podpora a kontrola obchodných plánov, výroby produktov/služieb, marketingových aktivít
riadenie, vedenie, motivovanie, kontrola, hodnotenie tímu podriadených zamestnancov
reprezentácia spoločnosti, vytváranie firemnej kultúry smerom do firmy a smerom na trh
vystupovanie v mene spoločnosti, rozhodovanie/schvaľovanie a podpisovanie zmlúv
jednanie s kľúčovými klientmi a partnermi
priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
definovanie a riadenie politiky ľudských zdojov, výber kľúčových manažérov, interná komunikácia na všetkých zamestnancov spoločnosti
mesačné reportovanie, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov vlastníkom spoločnosti
dodržiavanie platných právnych noriem
Ďalšie činnosti
vedenie pravidelných porád manažmentu
vyhľadávanie a získavanie obchodných partnerov
vedenie obchodných jednaní, prezentácií, vyjednávanie zmluvných podmienok
komunikácia s dodávateľmi a ich výber
nastavenie interných administratívnych pravidiel

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

odmeny na základe výsledku činnosti firmy

odmeny z činnosti

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, flexibilita, vystupovanie na úrovni, zodpovednosť, spoľahlivosť, orientácia na výsledky, strategické a koncepčné myslenie, nutnosť častého rozhodovania, schopnosť znášať stres, vysoká miera samostatnosti, analytické myslenie, organizačné schopnosti, prezentačné schopnosti, schopnosť riadiť, viesť a motivovať tím

súkromné zdravotnícke zariadenie - pracovisko nukleárnej medicíny

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Levočská 3
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lujza Čižíková
Tel.: +421918888049
E-mail: poslať životopis
ID: 3670952   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   odmeny na základe výsledku činnosti firmy