Logo VIVA TAXI s.r.o.

Vodič/ka taxislužby v Šali

VIVA TAXI s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
1 200 - 2 500 EUR/mesiacDochádzkový bonus. Po 1. Roku bonus za odpracované roky vyplácaný každý mesiac. Odmena za vyšší počet smien. Tringelty si nechávajú šoféri.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šofér: Rozvoz zákazníkov na firemnom vozidle podľa pokynov dispečera. Starostlivosť o zverené vozidlo(vozidla sa tankujú, umývajú a vysávajú na náklady firmy).
Prijemné slušné vystupovanie.
Práca na smeny.

POMÔŽEME S VYBAVENIM POTREBNYCH DOKLADOV PRE VODIČOV.
Moderné klimatizované vozidlá s automatickými prevodovkami.
Firemný telefón s modernou aplikáciu prostredníctvom ktorej prijímate objednávky z dispečingu.
Možnosť priamej navigácie na adresu a kontaktovanie zákazníka jedným kliknutím.
Klientelu selektujeme a neslušných, arogantných zákazníkov neprepravujeme a ich čísla blokujeme.
Tringelty si nechávajú šofér (ak ste šikovný a milý, zákazník vás rád odmení tringeltom, mesačne to môže predstavovať pár desiatok eur)
Pre dispečera klimatizované kancelária.
Plat sa neurčuje od počtu najazdených kilometrov ani tržby.
Možnosť zabezpečiť prepravu taxíkom z domu do práce a naspäť za zvýhodnenú cenu.
Možnosť prenájmu vozidla na súkromné účely ak to stav prevádzky dovolí.
Kariérny rast pre šikovných ľudí
Dlhodobá stabilná práca.

Kontaktovať nás môžete buď mailom alebo telefonicky ,určite sa ozveme každému záujemcovi

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

pracovné návyky

Sme dynamicky sa rozvíjajúca taxislužba pôsobiaca v okrese Šaľa, ktorej cieľom je byť inovatívny v oblasti prepravy osôb. Je pre nás prvoradé poskytovať nepretržitú dostupnosť, kvalitné a spoľahlivé služby, férové a garantované ceny.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Ciprian
Tel.: +421944777885
E-mail: poslať životopis
ID: 4358574  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac