Logo ViVa-Marek Vágai

Administrátor internetového obchodu

ViVa-Marek Vágai

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac13,14 plat plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

správa a implementácia textového a grafického obsahu na eshop a web
údržba a správa databázy produktov (znalosť CMS systémov výhodou)
správa b2b klientskej zóny
fakturácia (znalosť CMS systémov výhodou)
občasná obsluha pri aktívnom predaji, práca s pokladňou (znalosť výhodou)
komunikácia s externými dodávateľmi (marketingové agentúry, grafici, copywriteri)
komunikácia s výrobcami dodávateľmi (obchodní a marketingoví zástupci výrobcov a značiek)
príprava a tvorba newslettrov (znalosť výhodou)
správa blogu (znalosť výhodou)
správa sociálnych sieti (znalosť výhodou)
tvorba online kampaní
spracovanie a analýza výsledkov kampaní + príprava reportov
sledovanie najnovších marketingových trendov a noviniek v e-commerce
prax a znalosť v produktovom segmente výhodou (sanita, vodovodné batérie)
znalosť základných nástrojov pre office vo windows (mail, excel),
výhodou znalosť nástrojov: Heuréka, Mergado, Favi, Biano, HTML základy, práca s databázou, XML feedy

práca v stabilnej spoločnosti
príjemné a priateľské prostredie
motivujúce finančné ohodnotenie
finančný príspevok pri významných životných udalostiach
13, 14 plat a koncoročné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Špecializovaný veľkoobchod, ktorý zabezpečuje pre slovenský a český trh dovoz, distribúciu a servis sanity.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Vágai
Tel.: +421905779586
E-mail: poslať životopis
ID: 4818657  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac