Technik mobilní dílny pro Slovensko/Maďarsko

Vítkovické železniční opravny a.s.

Místo práce
Nána
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

OČEKÁVÁME OD VÁS

  • Vyučení ve strojním oboru (mechanik opravář kolejových vozidel výhodou nebo příbuzný technický obor).

  • Základní orientaci v technické výkresové dokumentaci, praxe v oblasti oprav kolejové techniky velmi vítaná.

  • Základní znalost maďarštiny.

  • Manuální zručnost.

  • Spolehlivost, samostatnost a schopnost řešení problému na místě zásahu.

  • Ochotu k dalšímu profesnímu rozvoji a vzdělávání.

  • Časovou flexibilitu.

  • Řidičský průkaz sk.B podmínkou.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Servis a opravy kolejových vozidel na teritoriu Slovensko/Maďarsko.

  • Prohlídky kolejových vozidel.

  • Diagnostika a oprava pneumatické brzdové soustavy.

  • Zajišťování výměny komponent (dvojkolí, zdrže, nárazníky, kohouty).

  • Zpracování výstupní dokumentace k servisní opravě.

NABÍZÍME VÁM

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v oblasti oprav nákladních železničních vozů přímo v terénu u zákazníka.

  • Nová servisní vozidla s moderním vybavením a diagnostikou.

  • Profesní a osobnostní rozvoj, zázemí firmy, která je součástí úspěšného a rostoucího průmyslového holdingu.

  • Jistou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti.

  • Příležitost stát se součástí stabilního a přívětivého pracovního kolektivu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 4457567  Dátum zverejnenia: 1.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc