Asistentka predaja v predajni pekárenských výrobkov

VitaPlanet, s.r.o.

Miesto práce
Rovinka
Termín nástupu
podľa možností uchádzača
1 150 - 1 300 EUR/mesiac+ koncoročná prémia + preplatené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

☞ predaj&blokovanie čerstvých pekárenských výrobkov a príjemný prístup k našim zákazníkom
☞ starostlivosť o predajňu
☞ aktívne dokladanie tovaru
☞ pravidelná inventarizácia

✿ príjemné pracovné prostredie v rodinnej firme
❀ zamestnanecká zľava na nákup v našich predajniach
✿ nepeňažný príjem vo forme pekárenských výrobkov
❀ pracovné oblečenie
❀ príspevok na stravovanie
❀ v nedeľu sú naše obchody zatvorené, práca v sobotu iba každú druhú doobeda
❀ dlhodobá perspektívna práca v stabilnom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Vhodných uchádzačov na pohovory voláme priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

základy práce s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potešíme sa každej usmievavej predavačke, ktorú budeme môcť privítať do nášho rodinného kolektívu.

➪ osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve/vyučenie v potravinárskom odbore je tiež veľkou výhodou
➪ bezúhonnosť, zodpovednosť, ochotu a flexibilitu
➪ príjemnú a profesionálnu komunikáciu
➪ finančnú a ekonomickú gramotnosť

Pekáreň Kvetoslavov je malá rodinná remeselná pekáreň zaoberajúca sa výrobou pekárenských výrobkov podľa tradičných receptov pôsobiaca na trhu už desaťročia. Jedným z našich poslaní je pomôcť zachovať toto krásne remeslo v tradičnej poctivej forme, vychovávať si nasledovníkov a odovzdať ho ďalším generáciám. Práca v našej pekárni sa vyznačuje rodinnou atmosférou a dlhodobou perspektívou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4544767  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac