Можливість для людей з України

Pomocná sila v pekárni

VitaPlanet, s.r.o.

Miesto práce
Kvetoslavov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce pri výrobe pekárenských výrobkov
- práca s cestom
- balenie produktov

- príjemné pracovné prostredie v rodinnej firme
- zamestnanecká zľava na nákup v našich predajniach
- nepeňažný príjem vo forme pekárenských výrobkov
- pracovné oblečenie
- pracovná doba na zmeny v čase od 12:00 do 23:00

Informácie o výberovom konaní

Radi osobne predstavíme našu pekáreň a prácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti z pekárenskej výroby nie sú podmienkou. Viac nám záleží na Vašom vzťahu k pečeniu alebo vareniu. Na všetky potrebné činnosti Vás zaučíme. Osobnostné predpoklady: samostatnosť, zodpovednosť, ochotu pomáhať, flexibilitu a stabilitu, chuť učiť sa nové veci a snahu neustále sa zlepšovať a manuálna zručnosť.

Pekáreň Kvetoslavov je malá rodinná remeselná pekáreň zaoberajúca sa výrobou pekárenských výrobkov podľa tradičných receptov pôsobiaca na trhu už desaťročia. Jedným z našich poslaní je pomôcť zachovať toto krásne remeslo v tradičnej poctivej forme, vychovávať si nasledovníkov a odovzdať ho ďalším generáciám. Práca v našej pekárni sa vyznačuje rodinnou atmosférou a dlhodobou perspektívou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4419023  Dátum zverejnenia: 28.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac