Zoraďovač/ Operátor výrobných liniek

Vitalo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 1 100 EUR/mesiac- základná mzda 1000 Eur + 100 Eur VZM + príplatky za nočné zmeny - navýšenie mzdy po skúšobnej dobe (celkovo do výšky 1330 Eur). - výborný kolektív a neformálna atmosféra - stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti - nadštandardný pitný režim na pracovisku - pravidelne čerstvé ovocie na pracovisku - teambuildingové aktivity - zaujímavé kurzy a školenia - reálna možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie - pracovná doba 6-14 a 14-22 - stravné lístky v hodnote 5,12 Eur - dochádzkový bonus 150 Eur - príspevok na cestovanie do práce - Multisport karta - ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť úspešne rastie a z dôvodu nových projektov hľadáme ďalšieho kolegu, ktorý zapadne do nášho tímu. Jeho úlohou bude správne nastavenie a obsluha výrobných liniek vo výrobe, teda:
- Nastavovanie termoformovacích strojov v trojzmennej prevádzke
- Výmena materiálu v stroji
- Vykonávanie prestavby strojov, výmena nástrojov
- Práca v čistom prostredí

• stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s viac ako 17-ročnou tradíciou
• práca v čistom prostredí
• pracovná a finančná stabilita
• výkonnostné prémie
• príspevok na dochádzanie
• dochádzkový bonus do výšky 150 Eur
• ročná odmena
• stravné lístky v hodnote 5,12 Eur
• čerstvé ovocie na pracovisku
• Cafeteria - fin.príspevok na rôzne druhy aktivít a nákupy
• úrazové poistenie hradené zamestnávateľom
• Multisport karta
• firemné výlety a podujatia

Ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú ponuku, kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich stanovené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• technické myslenie
• vzdelanie technického smeru
• obdobné predchádzajúce skúsenosti výhodou
• ochota pracovať, zodpovedný prístup k práci
• ochota učiť sa
• flexibilita
• manuálna zručnosť
• spoľahlivosť

Vývoj a výroba plastových obalov vákuovo tvarovaných za tepla pre medicínske zariadenia a nástroje, pre elektrotechnický priemysel, potravinársky priemysel, telekomunikačné odvetvia, automobilový priemysel a iné.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4516423  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac