Inžinier kvality

Vitalo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov
Termín nástupu
Q1-Q2/2023
Od 1 500 EUR/mesiac- finálna mzda závisí od skúseností kandidáta - bude predmetom diskusie na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca so zákazníckymi portálmi – riešenie zákazníckych reklamácií
• Management deviation
• QMS
• Vystavovanie dodávateľských reklamácií
• Vytváranie PPAP dokumentácie, napr. Flow Chart, PFMEA, Control Plan, ISIR…
• Riadenie pravidelných stretnutí kvality
• Vypracovanie Quality Alertov
• Vypracovanie inšpekčných reportov
• 3C5S
• Vykonávanie školení kvality
• Riadenie a podpora inšpektorov kvality
• Analýza interného scrapu, zisťovanie príčiny problému a navrhovanie nápravných opatrení
• Analýza vrátených produktov od zákazníka a riadenie tímu pri riešení problémov
• Kontrola implementácie nápravných opatrení do výroby
• Vykonávanie interných auditov

- výborný kolektív a neformálna atmosféra
- stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti
- nadštandardný pitný režim a čerstvé ovocie na pracovisku
- teambuildingové aktivity
- zaujímavé kurzy a školenia
- reálna možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- flexibilný pracovný čas
- stravné lístky v hodnote 5,12 Eur
- príspevok na dopravu
- Multisport karta
- jazykové vzdelávanie priamo vo firme
- ročná odmena do výšky mzdy
- ďalšie benefity podľa aktuálne platného interného predpisu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Znalosť APQP, PPAP dokumentácieFlow Chart, FMEA, Control Plan, PPAP
• Nástroje kvality – 8D Report, Ishikawa diagram, 5W, Quality Alert
• Systém kvality, požiadavky normy ISO 9001, ISO 14001,
• Znalosti automobilovej normy ISO 16949 a normy
ISO 13485 výhodou
• Výborné komunikačné a riadiace zručnosti, odolnosť voči stresu, schopnosť vykonávať školenia, schopnosť rozhodnúť

Vývoj a výroba plastových obalov vákuovo tvarovaných za tepla pre medicínske zariadenia a nástroje, pre elektrotechnický priemysel, potravinársky priemysel, telekomunikačné odvetvia, automobilový priemysel a iné.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4507697  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac