Skladník - zásobovač (2-zmenná prevádzka)

Vitalo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov 450, 013 42 Horný Hričov, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiac(900 základná mzda + 100 Eur prémie)+ dochádzkový bonus 150 Eur + príspevok na cestovanie. Navýšenie mzdy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakládka a vykládka materiálu a nástrojov
- zásobovanie linky rôznymi druhmi materiálu zo skladu pomocou VZV
- príjem a výdaj materiálu, vstupná kontrola
- práca so skenerom
- práca s vratnými obalmi
- výdaj materiálu zo skladu do výroby a vedenie evidencie
- práca v 2 zmenách

- výborný kolektív a neformálna atmosféra
- stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti
- nadštandardný pitný režim na pracovisku
- pravidelne čerstvé ovocie na pracovisku
- teambuildingové aktivity
- zaujímavé kurzy a školenia
- reálna možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- pracovná doba 6-14 a 14-22
- stravné lístky v hodnote 5,12 Eur
- dochádzkový bonus 150 Eur
- príspevok na cestovanie do práce
- ročná odmena

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platný preukaz na prácu s vysokozdvižným vozíkom výhodou
Chuť a ochota vzdelávať sa
Pedantnosť, zodpovedný prístup k práci, systematickosť
Spoľahlivosť
Dochvíľnosť
Tímový duch
Zodpovedný prístup k práci
Ochota pracovať na dve zmeny

Vývoj a výroba plastových obalov vákuovo tvarovaných za tepla pre medicínske zariadenia a nástroje, pre elektrotechnický priemysel, potravinársky priemysel, telekomunikačné odvetvia, automobilový priemysel a iné.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4435656  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac