Technik údržby strojov a zariadení

Vitalo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 100 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od splnenia požiadaviek uchádzačom /od jeho skúseností a schopností/ + dochádzkový bonus 150 Eur + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie preventívnej a operatívnej údržby výrobných, elektrických a technologických zariadení
• Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení
• Vykonávanie funkčných skúšok strojov a zariadení.
• Aktívne sa podieľa na zostavení plánu preventívnej údržby
• Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám
• Vykonávanie denných požiadaviek od vedúceho v súlade s denným plánom údržby

Zázemie stabilnej a perspektívnej zahraničnej spoločnosti;
Motivačné finančné ohodnotenie + dochádzkový bonus 150 Eur + výkonnostný bonus + príspevok na dopravu
Nárast mzdy po skúšobnej dobe a následne na základe výsledkov
Stravné lístky v hodnote 5,12€
Príjemný kolektív
Možnosť kariérneho postupu
Odmeny za zlepšovacie návrhy
Možnosť sebarealizácie a uplatnenia svojich nápadov
Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť vykonávať mechanické opravy
Manuálna zručnosť
Vysoká miera samostatnosti a iniciatívny prístup k zvereným úlohám
Schopnosť prakticky myslieť a nachádzať riešenia
Tímový duch
Vyštudovaný technický smer - výhodou zameranie elektrotechnik
Výhodou je Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom-elektrotechnik § 21, § 22 alebo § 23 podľa vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.

Vývoj a výroba plastových obalov vákuovo tvarovaných za tepla pre medicínske zariadenia a nástroje, pre elektrotechnický priemysel, potravinársky priemysel, telekomunikačné odvetvia, automobilový priemysel a iné.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4435649  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac