Technik údržby strojov a zariadení

Vitalo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov
Termín nástupu
ihneď/dohodou
900 - 1 050 EUR/mesiacK základnej zložke mzdy prináleží dochádzkový bonus a výkonnostný bonus. Finálna mzda závisí od splnenia požiadaviek uchádzačom /od jeho skúseností a schopností/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie preventívnej a operatívnej údržby výrobných, elektrických a technologických zariadení - termoformovacie linky, vodný lúč, vysekávanie, lisovanie... a tiež drobné zásahy na budove (osvetlenie, atď)
• Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení, zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení
• Vykonávanie funkčných skúšok strojov a zariadení.
• Odstraňovanie prevádzkových porúch drobné elektrotechnické zásahy a montáže
• Spolupracuje pri vytváraní pracovných pokynov preventívnej údržby
• Aktívne sa podieľa na zostavení plánu preventívnej údržby
• Zadáva požiadavku na nákup kľúčových náhradných dielov a poskytuje ich tech. špecifikáciu
• Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám
• Dodržiavanie poriadku, BOZP.
• Vykonávanie denných požiadaviek od vedúceho v súlade s denným plánom
• dodržiavanie 5S, zodpovednosť za poriadok na pracovisku

Zázemie stabilnej a perspektívnej zahraničnej spoločnosti;
Motivačné finančné ohodnotenie + dochádzkový bonus + výkonnostný bonus
Stravné lístky v hodnote 4,2€
Príjemný kolektív
Možnosť kariérneho postupu
Možnosť sebarealizácie a uplatnenia svojich nápadov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrotechnik, technik údržby

Počet rokov praxe

3

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom-elektrotechnik § 22, § 23 podľa vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
Schopnosť vykonávať aj mechanické opravy
Manuálna zručnosť
Vysoká miera samostatnosti a iniciatívny prístup k zvereným úlohám
Schopnosť prakticky myslieť a nachádzať riešenia
Tímový duch
Schopnosť pracovať vo výškach - osvetlenie, ...

Vývoj a výroba plastových obalov vákuovo tvarovaných za tepla pre medicínske zariadenia a nástroje, pre elektrotechnický priemysel, potravinársky priemysel, telekomunikačné odvetvia, automobilový priemysel a iné.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4034898  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac