R&D inžinier

Vitalo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov
Termín nástupu
asap
1 500 - 1 600 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za návrh a vývoj výrobkov a nástrojov (návrh dizajnu, nástrojov, výroba vzoriek, uvoľnenie do výroby)
• konštrukcia nástrojov na vákuové tvarovanie za tepla, prípravky na lepenie, rezanie a kontrolu
• návrh a úprava dizajnu finálnych výrobkov
• poskytovať potrebnú podporu výrobnému útvaru s cieľom zabezpečiť plynulý a optimálny nábeh nových projektov
• zodpovednosť za poskytovanie technickej podpory útvaru predaja a potrebných informácií s cieľom úspešne ukončiť obchodný prípad
• kontrolovať a udržiavať aktuálnosť verzie dokumentov a výkresov
• spolupráca s materskou firmou so sídlom v Belgicku
• ochota cestovať do materskej spoločnosti v Belgicku

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• stravné lístky v hodnote 4,2,-€
• možnosť cestovať a pracovať na zahraničných projektoch
• možnosť účasti na rozvojových aktivitách

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Engineer designer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• ukončené vzdelanie technického smeru
• znalosť práce v 3D CAD programoch, ideálne Creo 2.0 a vyssie, Unigraphics NX 8.5 a vyššie
• ochota cestovať
• výborné komunikačné schopnosti
• odolnosť voči stresu, schopnosť riešiť problémové situácie, zodpovednosť, samostatnosť a cieľavedomosť

Vývoj a výroba plastových obalov vákuovo tvarovaných za tepla pre medicínske zariadenia a nástroje, pre elektrotechnický priemysel, potravinársky priemysel, telekomunikačné odvetvia, automobilový priemysel a iné.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4013180  Dátum zverejnenia: 18.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac