Plánovač výroby

Vitalo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov
Termín nástupu
Q2 - 3 /2020
1 700 - 1 900 EUR/mesiac13 plat, stravné lístky, príspevok na rekreáciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obecné

Plánovač výroby M/Ž je zodpovedný za vypracovanie plánovania výroby pre výrobné oddelenie na rôznych úrovniach. Je zodpovedný za sledovanie a úpravu plánovania s cieľom:
- Doručenia objednávok zákazníkom včas
- Optimálne využitie výrobných kapacít (strojov a ľudí),
- Udrženie zásob na čo najnižšej úrovni

Zodpovednosti

1. Plánovanie výroby

Plánovač výroby je zodpovedný za každodenné a dlhodobé plánovanie.

Hlavné aktivity:
• „Preložiť“ objednávky SAP do konkrétnych pracovných príkazov
• Plán pracovných postupov a tvorba plánu výroby podľa divízií
• Kontrola výrobnej kapacity a surovín
• Úprava plánovania
• Poskytovanie spätnej väzby o dodržiavaní výrobného plánu zástupcom zákazníckeho servisu, vedeniu výroby a plannerom materiálov.

2. Výroba

Plánovač výroby plánuje kapacitu produkcie v nasledujúcich týždňoch.

• Kontrola výkonu strojov
• Zisťovanie problémov a ich následné riešenie

3. Komunikácia

Plánovač sa stará o komunikáciu o plánu s výrobnými a inými oddeleniami.

• Registrácia v systéme ERP.
• Oznámenie o dodacích lehotách
• Sledovanie objednávok a vizualizáciu medziproduktov

4. Efektívne využitie výrobnej kapacity

Plánovač výroby je zodpovedný za vypracovanie návrhov na základe odborných znalostí s cieľom minimalizovať naše suroviny a mať nižšie výrobné náklady.

Hlavné aktivity/
• Včasné dodávky a dokončenie objednávok zákazníkov.
• Čo najefektívnejšie využívanie výrobnej kapacity (strojové a ľudské)
• Optimalizácia vnútorných zásob
• Kontrola a nastavenie parametrov v systéme ERP

5. Oprava úrovne zásob

Plánovač výroby je zodpovedný za opravu zásob WIP.

13 plat, stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

ERP - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Plánovanie výroby

Počet rokov praxe

3

• Analytické zručnosti
• Rozhodnosť
• Silné komunikačné schopnosti
• Riešenie problémov
• Presnosť
• Tímovosť

Vývoj a výroba plastových obalov vákuovo tvarovaných za tepla pre medicínske zariadenia a nástroje, pre elektrotechnický priemysel, potravinársky priemysel, telekomunikačné odvetvia, automobilový priemysel a iné.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3910156  Dátum zverejnenia: 10.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac