CAD inžinier (dizajnér)

Vitalo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za návrh a vývoj výrobkov a nástrojov (návrh dizajnu, nástrojov, výroba vzoriek, uvoľnenie do výroby)
• konštrukcia nástrojov na vákuové tvarovanie za tepla, prípravky na lepenie, rezanie a kontrolu
• návrh a úprava dizajnu finálnych výrobkov
• poskytovať potrebnú podporu výrobnému útvaru s cieľom zabezpečiť plynulý a optimálny nábeh nových projektov
• zodpovednosť za poskytovanie technickej podpory útvaru predaja a potrebných informácií s cieľom úspešne ukončiť obchodný prípad
• kontrolovať a udržiavať aktuálnosť verzie dokumentov a výkresov
• spolupráca s materskou firmou so sídlom v Belgicku
• ochota cestovať do materskej spoločnosti v Belgicku

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• stravné lístky v hodnote 4,2,-€
• možnosť cestovať a pracovať na zahraničných projektoch
• 13. plat
• vianočný večierok
• možnosť účasti na rozvojových aktivitách

Ďakujeme za Vašu reakciu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky stanované predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Engineer designer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• ukončené vzdelanie technického smeru
• znalosť práce v 3D CAD programoch, ideálne Creo 2.0 a vyssie, Unigraphics NX 8.5 a vyššie
• ochota cestovať
• výborné komunikačné schopnosti
• odolnosť voči stresu, schopnosť riešiť problémové situácie, zodpovednosť, samostatnosť a cieľavedomosť

Vývoj a výroba plastových obalov vákuovo tvarovaných za tepla pre medicínske zariadenia a nástroje, pre elektrotechnický priemysel, potravinársky priemysel, telekomunikačné odvetvia, automobilový priemysel a iné.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3536664  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac