Lekár na oddelení dlhodobo chorých - aj bez špecializácie

VITALITA n.o. LEHNICE

Miesto práce
Lehnice, okr. Dunajská Streda, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
nad rámec zákona č. 578/2004

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lekár oddelenia dlhodobo chorých - plný úväzok

Práca v zdravotníckom zariadení s perspektívou strednodobého rozvoja vďaka investičným aktivitám prebiehajúcim v súčasnosti. Možnosť ďalšieho vzdelávania, služobných ciest a ďalšieho odborného rastu.
Možnosť profesionálneho rastu a kariérneho postupu v rámci spoločnosti

V prípade, že máte o túto pracovnú pozíciu záujem zasielajte Vaše žiadosti, profesijné životopisy a doklady o vzdelaní e-mailom, alebo poštou na uvedenú adresu. V zmysle Zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, prosíme kandidátov o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.11.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Atestácia v odboroch: geriatria, vnútorné lekárstvo, atď...
Maďarský jazyk vítaný.

Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby v oblasti: poskytovania zdravotnej starostlivosti:
1.ambulantná starostlivosť v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia a v odbore všeobecné lekárstvo
2. poskytovanie procedúr liečebnej rehabilitácie
3. ústavná starostlivosť v lôžkovom zariadení
4.ošetrovateľské služby v Dome ošetrovateľskej starostlivosti
5. ambulancia všeobecného lekára
poskytovania sociálnych služieb:
opatrovateľské služby
organizovanie spoločného stravovania
starostlivosť v zariadení opatrovateľskej služby
zariadenie pre seniorov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Č. 113
930 37 Lehnice

Kontakt

ID: 349317   Dátum zverejnenia: 9.10.2017