Reagujte bez životopisu

Farmaceutický laborant TPP/skrátený úväzok/dohoda

VITALEKARNE, s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň Bella Vita, Ľudovíta Štúra, Beluša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 350 EUR/mesiacdohoda 7 EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do 10-h lekárne v Beluši (podľa potreby do 8-h lekárne v Ladcoch) hľadáme kolegu/kolegyňu na TPP, prípadne skrátený úväzok/dohodu (na viac dní v mesiaci alebo občasný zástup). Pozícia vhodná aj pre absolventa, prípadne aj pre farmaceut. laborantku(farmaceut.laboranta) na rodičovskej dovolenke - ideálna psychohygiena popri starostlivosti o dieťa alebo popri poberaniu podpory v nezamestnanosti na úrade práce. Vieme sa dohodnúť aj na kratšom pracovnom čase, ak je 8-10 hodín veľa (napríklad 4h v sobotu v lekárni Bella Vita.
- vykonávanie prác pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv podľa pokynov farmaceuta.
- kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne.
- preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
- sledovanie exspirácie liekov a vyraďovanie exspirovaných liekov z použitia.
- v spolupráci s farmaceutom príprava individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a v súlade s platnými normami.
- výdaj voľnopredajného sortimentu (voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne).

-lekáreň rodinného typu, priateľský prístup (žiadne sledovanie povinných predajov, povinné zástupy ...)
-stabilné pracovné prostredie
-šikovný kolektív

Miesto výkonu - lekáreň Lade Vita v Ladcoch (8-hod. pracovná doba)+ podľa potreby lekáreň Bella Vita v Beluši (10-hod. pracovná doba + 4h soboty). TPP, alebo skrátený úväzok/dohoda vykrývanie dovoleniek cca 2-3 dni v mesiaci/iba sobota/prípadne viac dní v mesiaci podľa požiadaviek a možností uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Absolvent strednej zdravotníckej školy odbor farmaceutický laborant

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-zodpovednosť, príjemné vystupovanie, kolegialita, samostatnosť, dôslednosť, čestnosť, otvorenosť

VITALEKARNE, s.r.o. od roku 2014 prevádzkuje verejnú lekáreň a od roku 2015 aj pobočku verejnej lekárne - obe rodinného typu. Obidve lekárne sa snažia mať stabilný a príjemný personál, majiteľ lekární je vyštudovaný farmaceut.
ID: 3973048  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac