Hlavný kuchár/kuchárka

VitaFood, s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova 100, Košice
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac1100€ / mesiac netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stante sa súčasťou tímu v stabilnej spoločnosti Vitabox, ktorá patrí k popredným výrobcom zdravej stravy.

Čo je pre nás dôležité ?

- Zodpovednosť za prípravu jednotlivých chodov ako sú: obedové menu, večera,vegánsky obed na základe stanovených receptúr a postupov

- Dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín

- Objednávanie tovaru

- Rozdeľovanie pripravených pokrmov na samostatné porcie

- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

- Dodržiavanie hygienických štandardov a bezpečnostných zásad

- Vzájomná spolupráca s kolegami

- Tímový duch a vytváranie priateľskej atmosféry

- Pracovná doba je 40 hodín/týždenne

- Jedlo pripravujeme v ranných a doobedných hodinách

- Pracujeme len v týždni od pondelka do piatka

- Pravidelné mesačné odmeny za splnené povinnosti

- Ponúkame voľné sviatky a takmer 3 týždňové Vianočné voľno

- Týždňová celozávodná dovolenka na konci leta

- Stabilná celoročná práca

- Ponúkame kvalitnú a chutnú zamestnaneckú stravu

- Oslava narodenín našich zamestnancov je čas na chutný dezert a šálku dobrej kávy

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zasielajte svoje životopisy cez odkaz nižšie.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť

Samostatnosť

Tímová spolupráca

Spoľahlivosť

Férovosť

Skúsenosti v závodnom stravovaní sú výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa pestrou a nutrične vyváženou stravou poskytuje zamestnanie s dlhodobou perspektívou. Koncept je postavený na samotnej príprave a následnom zabalení chutných jedál. Celková príprava sa realizuje v ranných a doobedných hodinách.

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Grajko
Tel.: +421902264765
E-mail: poslať životopis
ID: 4804390  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac