Logo Vitachem Natural Solutions s. r. o.

Sales manager B2B / Business development manager / UK & Nordic

Vitachem Natural Solutions s. r. o.

Miesto práce
Černyševského 26, Petržalka
2 200 EUR/mesiac- v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Implementácia predajného programu & vývoj predajných aktivít s cieľom penetrovať anglický trh

- Stanovenie predajných ročných cieľov v koordinácii s vedúcim oddelenia predpovedaním pre región (očakávaný objem predaja a zisk pre existujúce a vývojové produkty )

- Udržiavanie objemu predaja, produktov (produktová politika A,B,C) a predajnej ceny ruka v ruke s dopytom, ekonomickými ukazovateľmi a aktivitami konkurencie

- Naplnenie ročného plánu predaja a hrubého zisku implementáciou marketingových stratégií podľa trendov na trhu a úspechov

- Vývoj a implementácia predajných stratégií

- Identifikácia potenciálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu, ich evidencia v CRM, vykonávanie akcií na úspešnú transformáciu potenciálnych zákazníkov do predaja v rámci stratégie predaja

- Definícia cieľových zákazníkov

- Predaj potenciálnym a existujúcim zákazníkom (poskytnutie podpory predaja distribučným partnerom, ak existujú) a vytvorenie hodnoty procesu predaja vyjednaním najlepších obchodných podmienok

- Monitorovanie úrovni spokojnosti zákazníkov, vyhodnocovanie spätnej väzby a koordinácia zlepšovania produktov s produktovým a marketingovým oddelením

- Udržiavanie a neustály rozvoj odborných, technických a obchodných znalostí a ich aktualizácia v systéme ERP

- Plánovanie na zabezpečenie úspechov na úrovni oddelenia, ako aj na osobnej úrovni, ruka v ruke s firemnou obchodnou politikou a stratégiou

- Prispievanie k tímovému úsiliu dosiahnutím súvisiacich výsledkov podľa potreby

- Účasť na vzdelávacích workshopoch, účasť na odborných združeniach ako sú výstavy, školenia v závodoch. Stretávanie sa so zákazníkmi a udržiavanie vysokej kvality vzťahu našej spoločnosti s obchodnými partnermi

- Zabezpečenie dosahovania cieľov prostredníctvom riadenia ľudí, kontroly výkonnosti a individuálneho uznania

- Riadenie každodenných operácií s oddeleniami služieb zákazníkom, kvality, obstarávania a plánovania výroby

- Poskytovanie pravidelných reportov o predaji nadriadenému (potenciálni zákazníci, projekty, hodnota a ich stav; aktuálna situácia u cieľových zákazníkov, stav otvorených predajných kontraktov, víťazné a stratené ponuky)

- 13.ty plat
- práca v príjemnom kolektíve s možnosťou dlhodobého profesionálneho rozvoja
- flexibilný pracovný čas (hlavný pracovný čas 9,30-15,00)
- firemná dovolenka (24.12.-31.12.)
- výškovo nastaviteľné stoly, ergonomické stoličky
- samostatné kancelárie max. 4 osoby
- pitný režim na pracovisku
- príspevok na stravovanie
- teambuilding
- využitie služieb v Golem Relaxx centre
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Pozícia môže byť obsadená okamžite avšak na správneho kandidáta si vieme aj počkať.

Za prejavený záujem ďakujeme, z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť a systematickosť
- tímový hráč
- ochota učiť sa
- flexibilita
- proaktívny a prozákaznícky prístup
- skúsenosti s ERP systémom výhodou
- skúsenosti v potravinárskom priemysle výhodou

Vitachem Natural Solutions s.r.o. je súčasťou Vitachem group. Sme globálne pôsobiaca spoločnosť zameraná na distribúciu potravinových ingrediencií a výrobu prírodných, autentických a inovatívnych produktov pre neustále sa vyvíjajúci potravinársky priemysel. Nechceme byť len jeho súčasťou, chceme ho aktívne dotvárať, určovať trendy vo vývoji a byť lídrom v našom obore. Firma je pravidelne hodnotená a ocenená medzinárodnými certifikátmi IFS, BIO, Kosher, Halal, Rainforest Alliance a RSPO.

Našim odhodlaním je neustále zlepšovať štýl našej práce, zároveň aj vďaka spolupráci s našimi zákazníkmi a dodávateľmi zvyšovať kvalitu našich produktov. To nie je možné bez správneho tímu, tímového ducha a odborných znalostí. Preto s nadšením prijímame nové výzvy, dávame priestor kreativite a spoločnými silami sa odhodlane púšťame do riešenia vízií.

Čo prinesú ďalšie roky, aké budú nové inovácie, aké produkty budú odpoveďou na otázky potravín budúcnosti? Čo bude formovať nasledujúce desaťročie?
Každým dňom hľadáme odpovede. Ak máš nadšenie pre budúcnosť potravín a vidíš, že nie sme iba ďalšia job offer a chceš byť súčasťou nášho tímu, byť aktívnym článkom v ďalšom rozvoji spoločnosti a podieľať sa na spoločnom úspechu, pridaj sa k nám.

To, kde budeme, bude záležať aj od Teba.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denis Vöröš
Tel.: +421915731642
E-mail: poslať životopis
ID: 4770828  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac