Zdravotná sestra na ambulanciu

VITACARE,s.r.o.

Miesto práce
Modra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01-02/2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac+ navyše odmeny za výkony k platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť v ambulancii všeobecného lekára v
rozsahu príslušnej špecializácie.
- Asistovanie lekárovi pri vyšetreniach, realizácia výkonov podľa poverenia
- Podpora práce lekára po administratívnej stránke.
- Vedenie dokumentácie.

Príjemné pracovné prostredie.
Pracovná doba 6 hodín denne.
Odborné tréningy a školenia zabezpečí zamestnávateľ.
Platené voľno po dohode.
Finančná odmena raz ročne.
Stravné lístky a stravovanie zabezpečené priamo na pracovisku.
Odmeny podľa pracovných výsledkov.
Práca bez nočných služieb, bez práce na zmeny.
Pracovisko je vybavené modernými pomôckami pre zaistenie kvalitnej starostlivosti o pacienta ako aj moderným a plne vybaveným priestorom pre oddych zamestnanca.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty . V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredná zdravotnícka škola

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vysoká odbornosť.
- Pracovné nasadenie.
- Záujem o odborný a osobnostný rast.
- Práca s PC (práca s informačným systémom zdravotníckeho zariadenia).
- Samostatnosť a komunikatívnosť.

Spoločnosť VITACARE s.r.o. poskytuje zdravotnú starostlivosť všeobecného lekára pre dospelých v moderných ambulanciách prvého kontaktu. Disponuje komplexnou prístrojovou vybavenosťou a príjemným prostredím.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3622751  Dátum zverejnenia: 16.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac