Medicínsky reprezentant

Vitabalans SK s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 EUR/mesiacponúkaná čiastka je min. na danú pozíciu. Konečná závisí od skúseností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné návštevy lekárni aj lekárov v danom regióne za účelom prezentácie a propagácie produktov
- rozvíjanie a upevnenie vzťahov s farmaceutmi a lekármi
- uzatváranie objednávok v lekárňach
- zodpovednosť za plnenie obchodných plánov v pridelenom regióne
- realizácia mini seminárov v lekárňach
- uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- pravidelné reportovanie

- príjemné pracovné prostredie menšej farmaceutickej spoločnosti
- možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať
- služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
- mobilný telefón
- notebook

Hľadáme kandidáta pre región: BN, BY, CA, IL, KM, PE, PB, PD, PU, TO, TN, ZA

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu, ale z časových a kapacitných dôvodov budeme osobne kontaktovať len tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Ak vás pozícia oslovila a spĺňate uvedené požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom prípadne aj anglickom jazyku na adresu [email protected]

Súhlas:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť Vitabalans SK, s.r.o., so sídlom: Mýtna 42, 811 05 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a na účely výberového konania v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, prírodné vedy, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Aktívna práca s PC
- Dynamická, komunikatívna osobnosť
- Vysoké pracovné nasadenie
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- Príjemné vystupovanie

Vitabalans Oy je súkromná fínska farmaceutická spoločnosť, ktorá vyvíja, vyrába a predáva lieky na predpis, voľnopredajné lieky, potravinové doplnky, zdravotnícke pomôcky a špeciálne krmivá pre zvieratá. Naše výrobky sú vyvážané do niekoľkých krajín a máme vlastnú organizáciu predaja v 14 európskych krajinách. Všetky farmaceutické zariadenia a výroba, výskum a vývoj produktov, registrácia a ústredie sa nachádzajú v meste Hämeenlinna, 100 km severne od Helsínk.

Naše tri samostatné výrobné zariadenia umožňujú výrobu liekov, potravinových doplnkov a probiotických produktov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3563992  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac