Čašník/čka, barman/ka

VITA Pružina, s.r.o.

Miesto práce
Pružina
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacK mzde odmeny, mzdové príplatky, akcie platené osobitne, zamestnanecké benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-dodržiavanie gastronomických a hygienických zásad
-obsluha hostí v prevádzkach penziónu
-kontrola tovarových zásob a hlásenie požiadaviek na objednávanie tovaru
-zodpovednosť za kvalitu služieb
-obsluha registračnej pokladne a vyúčtovanie objednávok
-príprava raňajok, večerí a akcií
-prijímanie objednávok
-udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzkach penziónu

-možnosť pracovať v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou
-kvalitné zaškolenie
-kariérny rast
-poskytnutie ubytovania počas výkonu práce
-strava
-bezplatné zaškolenie a odborné kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profesionálny a zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť a flexibilita, zodpovednosť

Ponúkame ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach, prevádzkovanie športových zariadení, vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4547694  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac