Kuchár/ka

VITA Pružina, s.r.o.

Miesto práce
Pružina
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacOkrem základnej mzdy vyplácané príplatky, mesačné odmeny, akcie platené osobitne, zamestnanecké benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plná zodpovednosť za chod kuchyne
- vytváranie jedálneho lístka,
- zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál,
- dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov,
- kalkulácia cien používaných ingrediencií a stanovenie optimálnych cenových rel.,
- príprava technologicky a vedomostne náročnejších jedál,
- dodržiavanie presne stanovených postupov pri príprave jedál,
- dodržiavanie HACCP,
- kontrola kvality jedál,
- organizovanie práce podriadených kuchárova pomocných síl v kuchyni,
- sledovanie skladových zásob a základných surovín,
- kalkulácia jedál,
- dohľad nad správnym aranžovaním a estetikou podávaných jedál.

- zamestnanecká strava,
- možnosť zamestnaneckého ubytovania,
- príjemný a dynamický kolektív,
- pekné pracovné prostredie,
- dobrý sociálny program,
- dlhodobé, perspektívne zamestnanie.

O čase a mieste pohovoru budú uchádzači informovaní na základe telefonického dohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- schopnosť pracovať samostatne a zabezpečiť bezproblémový chod celej kuchyne

Ponúkame ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach, prevádzkovanie športových zariadení, vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4135903  Dátum zverejnenia: 8.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac