Čašník/ka

VITA Pružina, s.r.o.

Miesto práce
Pružina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,50 €/hod. v čistom + odmeny a platené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o reštauračných a barových hostí.
Silná prozákaznícka orientácia a aktívny predaj.
Objednávanie, príprava a servírovanie jedál a nápojov.
Prípravné a obslužné práce počas podujatí organizovaných penziónom.
Podrobná znalosť jedálneho, nápojového lístka a vínnej karty.
Práca s reštauračným systémom Blue Gastro.
Práca s registračnou pokladňou, POS terminálom, obsluha projektovej a zvukovej techniky.
Dodržiavanie HACCP noriem a interných štandardov kvality.

Miesto výkonu práce je v príjemnom zariadení Penzión pod Strážovom v Pružine. Zamestnancom poskytujeme ubytovanie, vzdelávacie kurzy, zamestnaneckú stravu.

Informácie o výberovom konaní

Termín pohovoru bude oznámený individuálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Profesionálny a zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť a flexibilita.

Ponúkame ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach, prevádzkovanie športových zariadení, vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3620471  Dátum zverejnenia: 2.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,50 €/hod. v čistom + odmeny a platené nadčasy