Automechanik osobných áut s fixným platom

Vita Personnel

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiackonečná mzda zavisí od skúseností uchádzača, mzda sa pohybuje medzi 1 500€ - 2 000€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabehnutý autoservis v Nitre hľadá do svojho tímu nového kolegu, ktorého náplňou práce bude:
- všetky druhy mechanických (opravy motorov, prevodoviek, náprav, diferenciálov),
- diagnostikovanie porúch a ich odstránenie
- servisné prehliadky áut.

- práca v úspešnej slovenskej spoločnosti s garanciou stabilného príjmu
- výška platu sa odvíja od skúseností, práca nie je úkolovo hodnotená
- zmluva na dobu neurčitú
- moderné a profesionálne vybavenie dielne - náradie, prípravky a stroje
- možnosť nákupu náhradných dielov za zvýhodnené ceny
- možnosť servisu vozidiel pre známych za zvýhodnené ceny
- 100% stravné hradené zamestnávateľom
- kompletný pracovný odev hradený zamestnávateľom

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a následne pozývať na stretnutie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

- mechanické práce + autoelektrikárske práce
- komplexné vybavenie poistných udalostí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s opravovaním áut

Firma vznika na základe 13 ročnej skúsenosti zakladateľky z oblastí internej personalistiky vo výrobných aj nevýrobných spoločnostiach a tiež bohatých skúsenostiach z práce v personálnej agentúre. Vita Personnel je nová personálno-poradenská firma, ktorá prináša ľahko dostupné, kvalitné služby pre každého. Chceme, aby klienti našli svoje riešenie a podporu k ich prosperite.
ID: 4514031  Dátum zverejnenia: 11.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac