Reagujte bez životopisu

Pracovník/čka vo výrobe - od 900€ v čistom

Vita Personnel

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
822 EUR/mesiacnástupná mzda s odmenami a príplatkami 1200€ - 1280€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vkladanie a vykladanie plechových prístrihov do lisu
- jednoduchá obsluha lisovacieho stroja,montážnych a strihacích liniek
- kontrola vyrobených kusov
Práca na 3 zmeny

- práca v stabilnej firme
- dochádzkový bonus 120€ mesačne
- osobné ohodnotenie 30€ mesačne
- príplatok za prácu v hlučnom prostredí cca 110€ mesačne
- nadštandardne platený nadčas
- pracovná zmluva priamo do firmy (interného stavu)
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť neposkytuje dopravu ani ubytovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Strojárska spoločnosť s dlhoročnou históriou vo výrobe kovových komponentov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť
- pravidelná dochádza
- ochota pracovať na 3 zmeny

Firma vznika na základe 13 ročnej skúsenosti zakladateľky z oblastí internej personalistiky vo výrobných aj nevýrobných spoločnostiach a tiež bohatých skúsenostiach z práce v personálnej agentúre. Vita Personnel je nová personálno-poradenská firma, ktorá prináša ľahko dostupné, kvalitné služby pre každého. Chceme, aby klienti našli svoje riešenie a podporu k ich prosperite.
ID: 4473520  Dátum zverejnenia: 23.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 822 EUR/mesiac