Reagujte bez životopisu

Konzultant zákazníckeho centra

Vistula Group sp. z o.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy ( 1000 EUR brutto) + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Telefonická a emailová obsluha zákazníkov internetového obchodu
- Kontakt so zákazníkmi z databázy nášho internetového obchodu

Zamestnanecké výhody, benefity

- Veľmi dobré platové podmienky
- Profesionálne školenia obsluhy zákazníka
- Profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- Práca od 8:00 do 16:00. Vážime si prístup Work – Life – Balance
- Získavanie cenných predajných skúseností
- Ak nemáte skúsenosti v oblasti obsluhy zákazníka, sme vám celý čas, plne k dispozícii. Naučíme Vás všetko!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Vistula Group Sp. z o.o. sa zaoberá predajom doplnkov výživy rôzneho druhu. Od roku 2019 pôsobíme na trhoch v rámci Strednej Európy. Ročne obsluhujeme niekoľko desiatok tisíc zákazníkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4387653  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac