Можливість для людей з України

Technik v laboratóriu kvality - Expertíza

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacV závislosti od praxe a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ochota učiť sa nové veci – na všetko potrebné zaškolíme
- Analýza reklamácií vyrábaných produktov od zákazníka
- Kooperácia s vývojovým oddelením pri riešení niektorých problémov
- HW analýza dosiek plošných spojov defektov spájkovania, konektovania, montáže a vizuálnych defektov - práca s osciloskopom, multimetrom, mikroskopom
- SW analýza: využitie najmodernejších technológií pri analýze (Canoe simulácie, BMW diagnostické programy - Diagnoser, Ediabas, E-SYS, T32, Wireshark, GreenHills, Python a iné programy)
- Práca v 2 zmennej prevádzke

- 13. plat
- Vianočný bonus
- Bohatý sociálny program a firemné podujatia (pitný režim, peňažné poukážky, pracie prášky, vitamínové balíky a iné)
- Príplatky nad rámec zákona
- Príspevok do DDS vo výške 10 €
- Pravidelné ročné navýšenie mzdy
- Týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
- Stravovanie v závodnej jedálni
- Mesačný dochádzkový bonus do výšky 50 EUR/mesiac (po odpracovaní 1 roku)
- Možnosť osobného rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/VŠ elektrotechnické zameranie - výhodou
- samostatnosť
- zodpovednosť
- vyhláška §21 výhodou, nie podmienkou

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4339731  Dátum zverejnenia: 21.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac