Можливість для людей з України

Technik údržby SMT

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
1 014 EUR/mesiac+ príplatky + naýšenie mzdy po 6 mesiacoch V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňovanie porúch na výrobných linkách na základe požiadaviek vedúceho výroby
- zabezpečovanie preventívnej údržby na výrobných linkách
- komunikácia s výrobnými pracovníkmi pri odstraňovaní porúch
- poskytovanie podpory pri testovaní zariadení
- úodieľanie sa na vylepšovaní procesov a optimalizácií výrobných liniek SMT s cieľom zvýšiť produktivitu a kvalitu
- podieľanie sa na implementácií nápravných opatrení v spolupráci s inými oddeleniami
- 12hod.zmeny (deň, noc, 2 dni voľno)

- 13. a 14. plat
- bohatý sociálny program (pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové - balíčky, a iné)
- príplatky za zmennosť nad rámec zákonníka
- príspevok do DDS vo výške 10 €
- príspevok na stravovanie
- dochádzkový bonus do výšky 50 €
- bonusy za zlepšovacie návrhy
-- možnosť kariérneho rastu
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ vzdelanie
- technické myslenie
- záľuba v elektrotechnike výhodou
- skúsenosti s SMT výrobou - výhoda
- vyhláška §21 výhodou, nie podmienkou

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4303221  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 014 EUR/mesiac