HR Asistent vzdelávania (Zástup počas MD)

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Visteon Electronics, Námestovo, Námestovo
Termín nástupu
asap
900 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od profesijnej kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Identifikácia individuálnych školiacich potrieb v spoločnosti
- Organizácia zákonných školení a školení na základe požiadavky zákazníka
- Optimalizácia vzdelávacích procesov
- Vytváranie a plánovanie tréningového programu (Skill matrix)
- Príprava tréningových plánov a podkladov k tréningom
- Evidencia a príprava vstupných školení
- Vedenie projektu My PID (ročné hodnotenie výkonu a proces plnenia cieľov)
- Spolupráca s externými školiacimi agentúrami
- Sledovanie spätnej väzby

- atraktívne finančné ohodnotenie
- 13. plat
- Vianočné poukážky
- príspevok do DDS
- bohatý sociálny program (pitný režim, peňažné poukážky, ...)
- príspevok na stravovanie

Ďakujeme za zaslanie Vašich CV. Budeme kontaktovať len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Viber - Pokročilý
Online office - Pokročilý

- VŠ vzdelanie (výhodou odbor v oblasti Sociálnych vied)
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- znalosť balíka Microsoft Office
- schopnosť viesť školenia, dobré komunikačné zručnosti, vystupovanie pred skupinou ľudí
- flexibilný, zodpovedný

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4057226  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac