Líder údržby/Supervízor údržby

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Visteon Electronics, Námestovo, Námestovo
Termín nástupu
ihneď
1 350 EUR/mesiacOd 1350eur/mesačne brutto, v závislosti od skúsenosti kandidáta je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie tímu zodpovedného za preventívnu a operatívnu údržbu
- Podieľanie sa na technologických zlepšeniach vo výrobnom procese (výroba dosiek plošných spojov / finálna montáž)
- Optimalizácia vykonávaných údržieb a opráv s minimálnym dopadom na prestoje vo výrobných procesoch
- Tvorba dokumentácie a analýz v danej oblasti
- Komunikácia s nadriadeným a manažmentom oddelenia výroby na dennej báze

- Atraktívne finančné ohodnotenie
- 13. - Vianočný plat
- Príspevok na stravovanie
- Bohatý sociálny program (pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky, a iné)
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
- Príležitosť zapojiť sa do interného rozvojového programu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnické / technické
- Znalosť AJ
- Skúsenosti s riadením ľudí
- Technické myslenie, schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- Skúsenosti s údržbou vo výrobnom sektore výhodou
- Skúsenosti v oblasti elektrotechniky

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3823670  Dátum zverejnenia: 26.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac