Можливість для людей з України

Procesný inžinier

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
IHNEĎ
1 300 EUR/mesiacOd 1 300 € mesačne/brutto. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečiť nastavenie výrobnej linky, vzorky na overenie
- zavádzanie nových zariadení do výrobných liniek
- plánovanie a koordinácia technických zmien, vytýčenie problémov a zaistenie prijatia protiopatrení
- tvorba testovacích programov
- zodpovednosť za optické testery a ich príslušenstvo
- komunikácia s ostatnými oddeleniami, aj v zahraničnými
- zabezpečiť najvyššiu možnú efektivitu výrobného procesu
- trénovanie zmenových technikov

- atraktívne finančné ohodnotenie
- 13. plat
- vianočný bonus
- príspevok do DDS vo výške 10 €
- príspevok na stravovanie
- bohatý sociálny program (pitný režim, peňažné poukážky, pracie prášky, vitamínové balíky a iné)
- bonus pri životnom jubileu
- peňažná odmena za odpracované roky
- stabilná práca v medzinárodnej automobilovej spoločnosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- SŠ/VŠ elektrotechnické/technické zameranie
- AJ na komunikatívnej úrovni
- technické myslenie, samostatnosť, chuť učiť sa
- MS Office pokročilý
- odolnosť voči stresu
- práca s optickými zariadeniami AOI/ v elektrotechnickom priemysle výhodou
- § 21 v zmysle vyhlášky 508/2009 Z.z. výhodou nie podmienkou

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3722754  Dátum zverejnenia: 11.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac