Procesný technik

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
1 070 - 1 250 EUR/mesiac- výška mzdy bude závisieť od skúseností a schopností kandidáta + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dohľad nad pridelenými výrobnými Strojmi AOI (Automatic Optical Inspection) a SPI (Solder paste inspection). Ich nastavovanie a odladzovanie
- Analýz chýb výrobných liniek (výroba dosiek plošných spojov)
- Zlepšovanie výkonnosti ukazovateľov výroby - KPI (nepodarkovosť, efektivita, hodinová výkonnosť...)
- Spolupráca s Procesným teamom a oddelením kvality pri riešení zákazníckych a interných reklamácií
- Práca na 3 zmeny

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť pracovať s modernými technológiami
- možnosť profesijného rastu
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí
- zaujímavé platové podmienky
- príplatky za poobednú zmenu nad rámec zákona
- príplatok za nadčasové hodiny nad rámec zákona
- vernostný (letný) a vianočný plat
- dochádzkový bonus (mesačný a ročný)
- osobné ohodnotenie
- bohatý sociálny program (príspevok do DDS, príspevok na stravu, pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky, a iné)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/VŠ elektrotechnickým zameranie
- Skúsenosti s SMT výrobou - vítané
- znalosť práce s PC - MS Office (Word, Excel, Power Point)
- AJ výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3719258  Dátum zverejnenia: 15.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 070 EUR/mesiac