Technik údržby vstrekolisov

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Visteon Electronics, Námestovo, Námestovo
Termín nástupu
ihneď
890 - 1 040 EUR/mesiacod 890€ mesačne/brutto + príplatky za zmennosť (a ostatné bonusy). Mzdu je možné dojednať na základe praxe a preukázaných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať preventívnu, kuratívnu a prediktívnu údržbu vstrekolisov a ich periférnych zariadení
- Podpora výroby starostlivosťou o vstrekolisy a ich periférne zariadenia
- Odstraňovanie porúch zariadení spôsobujúcich nekvalitu výrobkov
- Zodpovednosť za zverené zariadenia

- Atraktívne finančné ohodnotenie (ročné prehodnotenie na základe pracovnej výkonnosti)
- 13. - Vianočný plat
- Ročný dochádzkový bonus - 100€
- Mesačný vernostný bonus
- Hodinové príspevky nad úrovňou Zákonníka práce
- Príspevok na stravovanie
- Viacero firemných eventov Family day, Vianočná párty
- Bohatý sociálny program (pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky, vstupenky do aquaparku / masáže a iné)
- Športové aktivity (halový futbal, crossfit pre ženy, turistické výlety)
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
- Príležistosť zapojiť sa do interného rozvojového programu
- Interné a externé jazykové a PC kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- SŠ/VŠ Elektrotechnické zameranie
- Min. 1 rok skúsenosti na podobnej pozícii
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti - §21, §22,§23
- Znalosť čítania strojárskych výkresov, elektrotechnickej a hydraulickej dokumentácie výrobných zariadení
- Flexibilita (práca na 2 zmeny)

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3706469  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 890 - 1 040 EUR/mesiacod 890€ mesačne/brutto + príplatky za zmennosť (a ostatné bonusy). Mzdu je možné dojednať na základe praxe a preukázaných skúseností.