Technik údržby SMT

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
6,07 EUR/hod.Od 6,07€ hodina/brutto + príplatok za zmennosť. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podieľanie sa na vylepšovaní procesov a optimalizácií výrobných liniek SMT s cieľom zvýšiť produktivitu a kvalitu
- Podieľanie sa na implementácií nápravných opatrení v spolupráci s inými oddeleniami
- Odstraňovanie porúch na výrobných linkách na základe požiadaviek vedúceho výroby
- Komunikácia s výrobnými pracovníkmi pri odstraňovaní porúch
- Poskytovanie podpory pri testovaní zariadení
- Zabezpečovanie preventívnej údržby na výrobných linkách

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
- 13. a 14. plat
- mesačný dochádzkový bonus
- príplatky nad rámec zákona
- príspevok na stravovanie
- bohatý sociálny program (pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky)

Informácie o výberovom konaní

- práca na zmeny (nepretržitá prevádzka)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - §21, §22, §23 samostatný elektrotechnik
- technické myslenie
- skúsenosti s SMT výrobou
- prax na podobnej pozícii vítaná
- flexibilita (nepretržitá prevádzka)

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3690303  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,07 EUR/hod.