Technik testovania

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
od 860€ mesačne/brutto + príplatok za zmennosť. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva analýzu chybných výrobkov a definuje zdroje chýb vo výrobnom procese
- Zabezpečuje správnu detekciu a popis koreňovej príčiny
- Zúčastňuje sa na odstraňovaní chýb a nastavovaní nápravných opatrení
- Navrhuje a vykonáva zlepšenia vo výrobnom procese
- 3 alebo 4 zmenná prevádzka

- Atraktívne finančné ohodnotenie (ročné prehodnotenie na základe pracovnej výkonnosti)
- 13. - Vianočný plat
- Ročný dochádzkový bonus - 100€
- Mesačný vernostný bonus
- Hodinové príspevky nad úrovňou Zákonníka práce
- Príspevok na stravovanie
- Viacero firemných eventov Family day, Vianočná párty
- Bohatý sociálny program (pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky, vstupenky do aquaparku / masáže a iné)
- Športové aktivity (halový futbal, crossfit pre ženy, turistické výlety)
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
- Príležistosť zapojiť sa do interného rozvojového programu
- Interné a externé jazykové a PC kurzy

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
- technické myslenie
- ovládanie práce s počítačom - základy
- analytické myslenie
- Vyhláška č. 508/2009 §21 výhodou
- anglický jazyk výhodou

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3640809  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 860€ mesačne/brutto + príplatok za zmennosť. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.