PLC Technik

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
September
Od 900€ mesačne/brutto. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podporovať dodávateľa v Námestove pre nové zariadenia so zameraním na výrobnú softvérovú integráciu
- zabezpečovať technickú podporu workshopu pre nové produkty, linky...
- optimalizovať detekcie chýb na automatických strojoch
- rozvíjať výrobné postupy skúmaním požiadaviek na výrobky, navrhovať, modifikovať a testovať výrobné metódy a zariadenia
- príprava reportov zhromažďovaním, analýzou a zhrnutím informácií a trendov zameraných na softvérovú stratégiu a implementáciu

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť pracovať s modernými technológiami
- možnosť profesijného rastu
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí
- zaujímavé platové podmienky a 13. plat
- bohatý sociálny program (príspevok na stravu, pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky, vstupenky do aquaparku a iné)
- jazykové kurzy
- excel školenia
- športové aktivity (futbal, floorball, crossfit, turistika...)
- oslava tématických dní (Deň matiek, Deň otcov, MDŽ, MDM, Deň úsmevu....)

Informácie o výberovom konaní

2 voľné pracovné miesta

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické/strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/VŠ vzdelanie technické/elektrotechnické/strojárske
- anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni výhodou
- MS Excel na mierne pokročilej úrovni
- znalosť PLC programovania výhodou
- skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
- skúsenosti s automatizáciou/robotizáciou výhodou
- technický backround
- ochota na sebe pracovať
- samostatnosť, zodpovednosť
- pozícia je vhodná aj pre absolventa
- 2 voľné pracovné miesta

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3417922  Dátum zverejnenia: 27.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900€ mesačne/brutto. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.