Inžinier pre balenia

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850€ mesačne/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje návrh a odsúhlasenie balenia pre nové projekty
- pripravuje cenové kalkulácie balenia a ich optimalizáciu
- optimalizuje balenie pre hotové výrobky a pre dodávané materiály
- priamo komunikuje so zákazníkmi a dodávateľmi
- komunikácia s ostatnými oddeleniami

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť pracovať s modernými technológiami
- možnosť profesijného rastu
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy
- zaujímavé platové podmienky a 13. plat
- bohatý sociálny program (príspevok na stravu, pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky, vstupenky do aquaparku a iné)
- jazykové kurzy
- športové aktivity (futbal, floorball, jumping a iné)
- letná a vianočná párty
- oslava tématických dní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomické/technické
- angličina na stredne pokročilej úrovni (B2) podmienkou
- samostatnosť
- precíznosť
- excel na mierne pokročilej úrovni
- technické myslenie
- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3343137  Dátum zverejnenia: 22.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850€ mesačne/brutto